Diyanet İşleri Başkanlığımızın terörün en yoğun olduğu ilçelerden getirip İstanbul’da özenle misafir ettiği genç kızlarımızla 4 saatlik bir Eşsiz Nur söyleşisi gerçekleştirdiğimizden söz etmiştim.

Bir sonraki hafta ise Efendimizin(SAV) hayatımıza sağlık, şifa, mutluluk getiren sünnetleri üzerine bir seminerimiz oldu. İşte öğrencilerimizin yoğun tezahuratlarıyla dolu, cıvıl cıvıl, coşkulu.

Efendimizin (SAV) kokusunu bizlere hissettiren, ışığını gönüllerimize taşıyan seminerden kareler. 160 öğrencinin neredeyse tamamı ile selfie çekildiğimiz için bu resimler mevcudun çok küçük bir kısmı. Ama sanırım bu sınırlı resimlerden bile coşku, enerji ve ve heyecanımızın yansıması mümkün olacak. Öğrencilerimiz bir kaç gün önce yürekleri ve zihinlerine kazılı güzel anılarla yuvalarına döndüler. Yavrularımıza bu imkanı sağlayan Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve her bir yavrumuzu özenle, sevgiyle ağırlayan Beykoz Vaizesi Ayşe Nur Kapusuz hanımefendiye ve çocukların birlikte geldiği, güzel seslerini dinlemeye duyamadığım hoca hanımların her birisine teşekkürlerim ve Rabbimizin rızasını kazanmaları dileklerimle.

Doğusu batısı güneyi kuzeyi yok. Biz birlikte dünya mazlumlarının ümidini temsil eden BÜYÜK TÜRKİYE’yiz.