1.SIR: GÜLÜMSEYİN
Hiç bir şey insanı bir gülümseme kadar güzelleştiremez.
Gülümseme bulaşıcı dır.Gülümsemenizi kelebek etkisi ile tüm dünyaya yapacağınız bir katkıya dönüştürebilirsiniz.
Gülümsemek aynı zamanda sağlığınıza yapacağınız bir yatırımdır. Gülümsediğinizde organlarınız her şeyin yolunda olduğu sinyalini alır ve kendilerini güvende hissederler.
Sadece daha çekici değil, daha sağlıklı ve zeki olmak için de GÜLÜMSEYİN.

2.SIR: KENDİNİZE GÜVENİN/GÜZEL OLDUĞUNUZUN FARKINA VARIN
Kendinizi eksik bulduğunuz yönlerinizle sevin.Siz kendinizi güzel bulmuyorsanız başkalarının güzel bulmasını nasıl bekleyebilirsiniz ki?
Gerçek güzellik, kendini olduğu gibi kabul etmiş, tüm fiziksel eksiklerine ragmen kendini benimsemiş, öz güven dolu bakışlar ve beden dilindedir.
Güzel olduğuna inanmayan bir insanın güzelleşme çabaları, onun bu zaafını daha belirginleştirmekten başka bir işe yaramayacaktır.

3. SIR: SAĞLIĞINIZA DİKKAT EDİN/GÜZELLİK VE SAĞLIK AYRILMAZ BİR İKİLİDİR
Güzelleşmek için gösterdiğiniz özenin çok daha fazlasını sağlığınız için gösterin.
Siz sağlığı davet edin; güzellik nasılsa onun peşinden gelecektir.

4. SIR: STİL SAHİBİ OLUN/KADINA ZARAFET YARAŞIR

“Zarafet; kendine hakim ve nezaket sahibi olmaktır.” Konfiçyus

Güzellik etkileyici; ama zarafet büyüleyicidir.
Her devrin kendine göre bir güzellik anlayışı, güzellik modası vardır.Zarafetin modası ise hiç bir zaman geçmez.Kalıcı olana sahip olmak için, zarafetinizi geliştirin.

5.SIR: ÖZGÜNLÜĞÜNÜZÜ MUHAFAZA EDİN
“Kusur” kelimesini sözlüğünüzden çıkarın, beğenmediğiniz fiziksel özelliğinize “farklılık” olarak bakın ve farklı olmanın keyfini yaşayın.

6.SIR: SEVİN VE SEVİLİN/SİZİ YAŞAM ENERJİSİ İLE TAPTAZE TUTACAK İDEALLERE SAHİP OLUN
İnsanı en fazla güzelleştiren şey sevgidir.Sevilen, kendisine değer verilen insan, kazandığı öz güvenle birlikte güzelleşmeye başlar.
Hayatla ilgili sorumluluklarına sahip çıkan, belli idealleri, hedefleri olan insanlar, inançlarından aldıkları güçle daha uzun, sağlıklı ve güzel bir ömür sürerler.

7.SIR: KALICI OLAN HUY GÜZELLİĞİDİR/İÇİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN
Fizik güzelliğinize gösterdiğiniz özeni, manevi güzelliğinize de gösterin. Böylelikle “İçinin güzelliği dışına vurmuş” diye tanımlanan insanlardan olabilirsiniz.