Default Avatar75
G.F. İş Kadını
3 çocuk annesi
Önemli bir toplantıma katılmak için yolculuğa çıkmam gerekiyordu ancak hem fiziksel hem psikolojik olarak tükenmiş durumdaydım. Daha önce kendisinden bireysel seans aldığım Nevin Ablayı aradım. Telefonda yaptırdığı şifa egzersizinden sonra bana uzaktan reiki şifası gönderdi. Bir saat sonra valizimi toparlamış ve enerjiyle dolmuş bir şekilde evimden çıkıp havaalanına gidiyordum. Üzerimdeki sıradışı enerji sadece o gün üstün performans göstermemi sağlamakla kalmadı; etkisi 1.5 ay süreyle devam etti.
Default Avatar75
Ş.P. STK Gönüllüsü
2 çocuk annesi
UZAKTAN ŞİFA
Çocuğumun okulunda düşüp başımı vurmuştum. Kendime geldiğimde konuyu fazla önemsemedim ve doktora gitmeye gerek görmedim. Ancak akşam evde kendimden geçip halusinasyon görmeye başladım. Buna rağmen hastaneye gitme tekliflerini kabul etmiyordum. Bir dağın önündeydim ve o dağın arkasındaki kırmızı taşı almam gerekiyordu. Ancak taş çok sıcaktı ve dokunamıyordum. “Nevin abla bana yardım etmek kapıda bekliyor. Ona kapıyı açın.” diye sayıklamam üzerine eşim Nevin ablayı aradı. Onun duaları ve gönderdiği enerjiyle yarım saat sonra rahatlayıp uykuya daldım. Ertesi gün dinlenerek kendime geldim. Basit gibi görünse de benim için çok önemli olan bu olayı paylaşmak istedim.
Default Avatar75
A.T. Yaş 35
3 çocuk annesi
Selamun aleyküm 29 Ekim 2015 Perşembe günü benim hayatımın dönüm noktasıydı diyebilirim. Çünkü o gün Nevin Hocamla tanıştığım gündü. Yeni doğum yapmış, depresyon ve panik atak ilaçları kullanması gerektiği için 3 aylık bebeğini sütten kesmesi gerektiği söylenen, ne yapacağını bilemeyen, kararsız, içinde korkuları olan, sürekli ağlayarak kendini ifade etmeye çalışan, herşeye olumsuz bakan, eşine bağımlı, sanki dünya onun etrafında dönüyormuş gibi ondan başka birşey düşünmeyen, eşi eve gelmeden uyuyamayan, her akşam “eşim eve kaçta gelecek, acaba geç kalacak mı diye düşünen biriydim. Ta ki Nevin Hocama giden bir yakınımdaki olumlu değişiklikleri gözlemleyip ben de ona bireysel seansa gitmeyi düşünene kadar. Tek bir seansla bende büyük değişimler olmaya başladı. Artık ağlamıyor, eşimle konuşurken kendimi güvenli bir şekilde ifade edebiliyorum. Eşim dışarı çıktığında kaygılanmayı bıraktım. Korkularımdan kurtuldum. Her olaya olumlu yönünden bakıyorum. İlaç kullanmaya ihtiyaç hissetmiyorum. Yeni ben için Rabbime sonsuz ama sonsuz şükürlerim olsun. Sonra da Nevin hanımdan binlerce kez Allah razı olsun. Kendisini tanıdığım için Rabbime ne kadar çok şükretsem azdır.